https://twitter.com/ https://www.facebook.com/nikus.ua/ +38 (067) 465 52 55 +38 (050) 666 78 85 https://www.instagram.com/nikus.com.ua https://www.google.com.ua/ https://www.youtube.com/

Про нас

split-line-blue

фото

Будівельна компанія "НИКУС" - це команда професіоналів, яка постійно вдосконалюється у своїй діяльності. Нашу команду представляють висококваліфіковані архітектори, конструктори, дизайнери, виконроби, постачальники і рядові монтажники, які мають багаторічний досвід будівництва.

Ми працюємо з великою кількістю постачальників будівельних матеріалів, які готові надати для наших клієнтів ексклюзивні умови на свої матеріали. 

У складі компанії працюють висококваліфіковані фахівці з будівництва заміських будинків, здатні організувати виконання робіт на об'єкті, із залученням необхідної кількості робочих кадрів, в залежності від поставленого завдання.

Наш продукт - це якісні багатофункціональні об'єкти будь-якої складності. Обраний напрямок діяльності зобов'язує компанію знаходити виразні архітектурні і конструкторські рішення, застосовувати найсучасніші технології, завжди добиватися якості в будівництві.

Співпраця з нашою компанією допоможе Вам отримати бажаний результат в найкоротші терміни.

Про компанію

Наші фахівці завжди звертають увагу на новинки будівельних матеріалів, які з'являються на українському ринку. Перед тим як їх рекомендувати і використовувати в будівництві котеджів і заміських будинків, ми проводимо свої експерименти та випробування і тільки тоді пропонуємо їх нашим клієнтам.

Ми ведемо фотозвіт всіх будівельних процесів, результат яких Ви можете оцінити на нашому сайті в розділах «Поточні роботи» або «Портфоліо». Наші клієнти можуть відстежувати процес будівництва за допомогою фотографій, які ми можемо надіслати будь-яким зручним для Вас способом. Таким чином, заощаджується час на поїздки до місця будівництва і є можливість спостерігати всі етапи побудови Вашого будинку.

Будівництво котеджів в Україні

Весь будівельний процес організований таким чином, щоб повністю позбавити Вас від усіх складнощів і переживань, які виникають в процесі будівництва будинку. Компанія "НИКУС" несе повну відповідальність за якість робіт і матеріалів, а також за терміни виконання робіт, які Вам необхідні і були обумовлені заздалегідь.

Ми маємо власні інструменти, які необхідні для якісного зведення будинку. Інструменти постійно оновлюються і поповнюються в міру необхідності. Якщо на Вашій ділянці відсутнє світло або вода, ми готові надати професійний генератор, а також організувати підвезення води або пробити свердловину за допомогою наших підрядників.

Якщо Вам необхідно будівництво котеджу «під ключ» в Україні - Ви вже знаєте куди варто звернутися. Компанія "НИКУС" працює сім днів на тиждень і наші телефони завжди відповідають на Ваші дзвінки.

Замовити консультацію

split-line

поле обов'язкове для заповнення

поле обов'язкове для заповнення