https://twitter.com/ https://www.facebook.com/nikus.ua/ +38 (067) 465 52 55 +38 (050) 666 78 85 https://www.instagram.com/nikus.com.ua https://www.google.com.ua/ https://www.youtube.com/

Гарантія на роботи

split-line

Наша гарантія становить 2 роки і поширюється на всі оздоблювальні та будівельні роботи, які були виконані під час всього будівельного процесу. В першу чергу якість роботи залежить від фахівців, котрі її виконують, а вони з нами вже багато років. Звичайно виникають питання, які ведуть до гарантійних зобов'язань, але вони настільки символічні, що виїзд фахівця зводиться більше в позитивне русло. Є додатковий привід зустрітися з клієнтом, затишно розміститися на терасі з філіжанкою кави і приємно згадати час, коли на ділянці гриміли молотки і працювала будівельна техніка. Секрет в тому, що потрібно з самого першого дня виконувати всі роботи відповідно до будівельних норм і стандартів, тоді і проблем у майбутньому не буде. Тут все дуже просто.

Бувають клієнти, які весь час хочуть економити і нікого не слухають. Ґрунтуючись на якихось особистих переконаннях. В цьому випадку ми або просто відмовляємося від виконання цієї роботи або підписуємо документ, який свідчить, що відповідальність за цю роботу бере на себе замовник. Ще раз скажемо, що такий підхід може призвести до повного краху всього будівельного процесу. Просто з'явиться ще один будинок або недобудова, у якого тріщать стіни та фундамент, провисає дах або ще гірше ... Економія повинна бути розумною і безпечною.

Наша компанія працює виключно за договором, в якому фіксується підсумкова вартість всього будівництва. Щоб не сталося ціна залишається незмінною. До нього підколюється додаток (кошторис) + наша будівельна ліцензія. Є одне виключення. Це коли наші клієнти хочуть щось додати в процесі будівництва. В цьому випадку ми заздалегідь обговорюємо вартість робіт і матеріалів, що фіксується в додаткових угодах до договору.

Висока кваліфікація наших виконробів і будівельників, а також багаторічний досвід є гарантією якості і високої надійності пропонованих послуг.

У будь-який зручний Вам день ми готові виїхати на об'єкти з нашого портфоліо, щоб Ви змогли побачити все своїми очима. Тоді у Вас сформується своя особиста думка і уявлення про нашу будівельну компанію - "НИКУС".

Замовити консультацію

split-line

поле обов'язкове для заповнення

поле обов'язкове для заповнення