https://twitter.com/ https://www.facebook.com/nikus.ua/ +38 (067) 465 52 55 +38 (050) 666 78 85 https://www.instagram.com/nikus.com.ua https://www.google.com.ua/ https://www.youtube.com/

Готові проекти будинків

split-line-blue

У даному розділі представлені готові проекти будинків. Чи хочете Ви одноповерховий будинок або двоповерховий котедж з гаражем на два автомобіля, наші фахівці завжди раді Вас проконсультувати і підібрати для Вас ідеальний варіант.

Готові проекти будинків від компанії «НИКУС» - швидкий і зручний спосіб вибору дизайну та планування для вашого об'єкту! Багаторічний досвід роботи на українському ринку дозволяє нам пропонувати кращі архітектурні рішення для клієнтів компанії. У цьому розділі ви можете переглянути вже готові проекти котеджів, уточнити деталі і терміни зведення подібних об'єктів, а також розрахувати попередню вартість робіт з персональним менеджером. Само собою, ми можемо внести коригування, поліпшити або доповнити проект відповідно до ваших побажань!

Готові проекти котеджів включають в себе десятки різних варіантів, кожен з яких вже був зведений нашими будівельниками. Заміські будинки з басейнами, великими терасами або садовими ділянками площею в кілька тисяч квадратних метрів - наші архітектори зуміють втілити в життя будь-які ваші задуми!

Готові рішення від «НИКУС»!

Залежно від метражу, наявності додаткових споруд або поверхів, готові проекти будинків і котеджів від «НИКУС» діляться на наступні види:

 

  • Проекти одноповерхових будинків. Хочете звести невеликий будиночок для дачі, в якому можна жити і взимку? Обирайте один з готових макетів, доповнюйте або видозмінюйте його з персональним менеджером, робіть підбір матеріалів для будівництва - інше ми беремо на себе!
  • Проекти двоповерхових будинків. У нашому портфоліо представлені об'єкти загальною площею від 150 квадратних метрів, оснащені гаражем, мансардою або цокольним поверхом. Ми зводимо будинки в повній відповідності з наміченим графіком виконання робіт - крім того, підсумкова вартість споруди залишається незмінною!
  • Проекти будинків з мансардою. Нестандартні архітектурні форми, будиночки в сучасному європейському чи американському стилях. Кімната під дахом - що може бути практичніше і затишніше? Само собою, в мансарді будуть проведені всі комунікації, а якісна черепиця гарантує захист від атмосферних опадів.
  • Проекти будинків з гаражем. Будівельники зведуть гараж на один або кілька автомобілів, проведуть електрику та інші комунікації. Ми також будуємо будинки і котеджі з простим гаражним навісом і розсувними воротами для більш зручного в'їзду машин.

Наші фахівці здійснять весь фронт робіт, пов'язаних з внутрішньою і зовнішньою обробкою вашого об'єкта. Готові проекти будинків і котеджів постійно поповнюються новими фотографіями вже виконаних нами робіт. І ми впевнені, вам обов'язково щось сподобається!

Збираєтесь замовити будівництво заміського будинку? Пропонуємо вивчити вже готові проекти будинків - впевнені, ви зможете підібрати потрібний вам дизайн з десятків представлених варіантів!

Замовити консультацію

split-line

поле обов'язкове для заповнення

поле обов'язкове для заповнення