https://twitter.com/ https://www.facebook.com/nikus.ua/ +38 (067) 465 52 55 +38 (050) 666 78 85 https://www.instagram.com/nikus.com.ua https://www.google.com.ua/ https://www.youtube.com/

Будівництво котеджів

split-line-blue
Будівництво котеджів
  • Будуємо якісно і недорого
  • Гарантія на всі види ремонтно-будівельних робіт
  • Багаторічний досвід будівництва
  • Висока кваліфікація наших виконробів і будівельників
Замовити послугу

Будівництво будинків під ключ в Києві - оперативно і якісно!

Будівельна компанія «НИКУС» займає лідируючі позиції на українському ринку. Для клієнтів з Києва та інших регіонів України ми пропонуємо будівництво будинків і котеджів «під ключ», забезпечуючи повний цикл виконання будівельних робіт - від проектування і риття котловану до фінальної обробки приміщень та здачі проекту замовнику.

Щоб побудувати будинок в Україні, необхідні відповідні дозволи на проведення будівельних робіт. Працюючи з «НИКУС», ви можете бути впевнені: всі послуги виконуються у повній відповідності до законодавства, і будь-яке будівництво будинку починається зі складання договору і закупівлі необхідних матеріалів.

При зведенні будинків і котеджів ми використовуємо якісні будматеріали, техніку і обладнання, що дозволяє нам будувати дійсно комфортні і красиві будинки, які відповідають найвищим світовим стандартам безпеки.

Будівництво будинків під ключ в Києві - оперативно і якісно!

Багаторічний досвід наших співробітників дозволяє економити особистий час клієнтів. Відразу після замовлення послуг клієнт зустрічається з представником компанії, узгоджує всі деталі співпраці і підписує договір на будівництво котеджу або будинку. Після цього ми складаємо персональний проект, враховуючи всі побажання замовника. Додатково можна замовити будівництво басейну, забору або інших споруд (наприклад, барбекю) - підсумкова вартість проведення таких робіт буде врахована в кошторисі.

Одна з найважливіших переваг, яку будівельна компанія «НИКУС» гарантує для своїх клієнтів - це точний підрахунок вартості на етапі проектування. Ось чому, працюючи з нами, ви можете бути впевнені: ціна на будівництво котеджів або будинків є фіксованою і не залежить від коливань валютних курсів. Закупівля будівельних матеріалів і обладнання відбувається в перші дні співпраці - саме тому будь-які проблеми або тимчасові затримки, пов'язані з доставкою витратних матеріалів, виключені.

Побудувати котедж під ключ з «НИКУС» - точно в терміни і за вигідними цінами!

Загальна схема роботи наших фахівців виглядає наступним чином:

  • підбір готового проекту або проектування забудови «з нуля»;
  • укладення договору на надання будівельних послуг;
  • точний підрахунок фінансових витрат, оповіщення замовника про терміни робіт;
  • закупівля будівельних матеріалів та обладнання, підготовчі роботи;
  • зведення об'єкта, підведення комунікацій (обмовляється на початковому етапі);
  • фінальна обробка, здача будівництва «під ключ».

Будівельна компанія «НИКУС» гарантує точне дотримання намічених термінів на всіх етапах робіт. Само собою, на будівництво будинків і котеджів під ключ в Україні поширюється гарантія нашої компанії - 2 роки з моменту здачі об'єкта.

Ознайомитися зі списком вже виконаних робіт ви можете на нашому сайті в розділі «Портфоліо». При необхідності ми можемо зробити виїзд на будь-який з зведених об'єктів в Києві і інших регіонах країни. Ви зможете особисто переконатися в якості виконаних робіт, задати будь-які питання по якості і термінів зведення подібних споруд, а також узгодити з персональним менеджером будь-які нюанси співпраці - будівельна компанія «НИКУС» завжди відкрита для спілкування з клієнтами!

Для підрахунку попередньої вартості робіт на вашому об'єкті ви можете скористатися зручним онлайн-калькулятором, який дозволяє врахувати будь-які нюанси споруджуваного будинку або котеджу. Вкажіть кількість поверхів, тип фундаменту, покрівлі, стін і перекриттів. Ми надамо попередній кошторис на зведення такого об'єкта - само собою, будь-які нюанси ви можете обумовити з менеджером по телефону або замовити консультацію прямо на сайті!

Переїзд в новий будинок - найважливіше рішення на користь комфорту вашої родини. Не варто відкладати справу «в довгий ящик» - замовте будівництво під ключ будинку або котеджу в Києві та по всій Україні прямо зараз. Впевнені - наші ціни і якість робіт приємно вас здивують!

split-line-blue

Замовити консультацію

split-line

поле обов'язкове для заповнення

поле обов'язкове для заповнення