https://twitter.com/ https://www.facebook.com/nikus.ua/ +38 (067) 465 52 55 +38 (050) 666 78 85 https://www.instagram.com/nikus.com.ua https://www.google.com.ua/ https://www.youtube.com/

Дизайн інтер`єру

split-line-blue
Дизайн інтер`єру
 • Втілення Ваших найсміливіших ідей
 • Розробка, планування, пошук ідеї та стилю
 • Підбір матеріалів облицювання, меблі, світло, декор і т.д.
 • Візуалізації,які дадуть максимальне розуміння майбутнього вигляду приміщенння
Замовити послугу

Гарний і сучасний дизайн інтер'єру - запорука затишку у вашому домі! Спланували ви зовнішній вигляд свого житла або ще ні, в будь-якому з цих випадків співробітництво з «НИКУС» стане кращим варіантом для створення неповторного стилю в кожній з кімнат! Досвідчені фахівці допоможуть втілити в життя найсміливіші задуми щодо облаштування вашого житла, зробити його зручним і стильним!

Модне внутрішнє облаштування будинку - це ідеальне поєднання краси, зручності і затишку. Кожен наш проект - авторський. Це означає, що ми розробимо унікальний дизайн спальні, ванній, кухні та вітальні, якого більше не зустріти ніде!

Авторський дизайн інтер'єру - яскравий, стильний і неповторний!

Такий результат вас неодмінно вразить! Сучасний підхід до облаштування інтер'єру включає в себе відразу кілька особливих переваг.

 • Гарантія комфорту і відсутність яких би то не було обмежень - ви самі обираєте дизайн!
 • Застосування якісних та безпечних будматеріалів від перевірених постачальників.
 • Висока адаптивність. Ніяких обмежень для внутрішніх перестановок!
 • Вміле комбінування сучасних матеріалів. Стильне поєднання дерева, скла, пластику та холодного металу.

Відзначимо, що якісний дизайн інтер'єру будинку не вимагає будь-яких фінансових надмірностей і зайвих витрат часу на виконання. Професіоналізм і багаторічний досвід дозволяють нам робити все швидко і якісно!

Сучасний дизайн інтер'єру в Києві

Модний дизайн інтер'єру - це, перш за все, свіжі і яскраві рішення для вашого будинку! І якщо вам потрібен по-справжньому затишний будинок, зручний і стильний, кращого рішення, ніж «НИКУС» годі й шукати!

Ми проводимо будь-які види робіт, не тільки в Києві, а й за його межами:

 • розробляємо індивідуальний дизайн приміщення і всіх його складових (інтер'єр вітальні, спальні, кухні та ванної в Києві);
 • розробляємо креслення в їх повній комплектації, що включають в себе планування зведення стін і перегородок, внутрішню обстановку квартири (меблі та інші конструкції), зонування, плани по монтажі сантехніки, вимикачів і розеток;
 • проводимо 3D-проектування житлових об'єктів та створюємо дійсно реалістичні тривимірні зображення!
 • ми особисто закуповуємо всі необхідні будматеріали і нові меблі, що виключає використання в ході робіт неякісних або небезпечних для здоров'я матеріалів.

І ще один важливий момент. Ми приступаємо до реалізації дизайну (не важливо, це дизайн інтер'єру котеджу, квартири або лише частини приміщень) тільки після обговорення всіх деталей проекту і побажань замовника. Це дозволяє виключити будь-які непорозуміння та переробки вже готового дизайну.

Стильні рішення для сучасного інтер'єру!

Авторський дизайн інтер'єру квартири і котеджу - це унікальне рішення, яке підійде для будь-якого житла, виконаного в сучасному європейському стилі. Наші фахівці розроблять професійний, яскравий і унікальний дизайн інтер'єру квартири Київ, з огляду на сучасні тенденції і зарекомендовану класику - всі ті «дорогі серцю дрібнички», які в інших стилях можуть просто не вписатися в інтер'єр, зможуть щодня радувати вас в свіжому дизайнерському виконанні.

Результатом співпраці з «НИКУС» стане авторський проект інтер'єру житлових приміщень, готовий до реалізації. Ви також зможете замовити реставраційні роботи або зведення нового будинку або котеджу - в такому випадку втілити мрію вийде ще зручніше!

Професійний дизайн інтер'єру Київ - це «НИКУС», і якщо для вас головне якість, ми будемо раді допомогти!

split-line-blue

Замовити консультацію

split-line

поле обов'язкове для заповнення

поле обов'язкове для заповнення