https://twitter.com/ https://www.facebook.com/nikus.ua/ +38 (067) 465 52 55 +38 (050) 666 78 85 https://www.instagram.com/nikus.com.ua https://www.google.com.ua/ https://www.youtube.com/

Інженерні системи

split-line-blue
  • Чиста вода
  • Тепло в будинку
  • Чисте повітря
  • Надійна електрична мережа
Замовити послугу

Якісні інженерні системи - необхідність для кожного житлового приміщення. Дійсно, важко уявити житло без будь-яких комунікацій, опалення і водопровідних систем, а також подачі електрики.

Інженерні мережі являють собою технічні рішення, які забезпечують затишок і комфорт для всіх мешканців будинку. Сучасні інженерні мережі та всі види супутніх комунікацій можна розбити на два рівнозначних типаи зовнішні і внутрішні. Само собою, перший тип систем зазвичай розташований всередині приміщення, а зовнішні комунікації розміщуються на фасаді або поза будівлею (квартири). Основне призначення таких систем - забезпечення будинку життєво необхідними благами.

Їх можна розділити на кілька основних груп:

· теплопостачання;

· водовідведення, централізована подача води;

· вентиляція і кондиціювання;

· зовнішнє освітлення житлових об'єктів;

· подача природного газу (газифікація);

· системи сигналізації і зв'язку;

· централізоване електропостачання (електрифікація).

· альнернатівная енергетика (теплові насоси, геліоколектора, фотопанелі)

Сам процес організації інженерних систем вимагає більш детального розгляду.

Теплопостачання

Система опалення виконує найважливіше завдання -постачання приміщень будинку теплом. Кожна система опалення складається з наступних елементів:

· обладнання, яке відповідає за виробництво тепла: твердопаливні, електричні, газові, пелетні котли, теплові насоси і геліоколектора

· трубопроводи за якими нагрітий теплоносій надходить до опалювальних приладів;

· опалювальні прилади: найчастіше для обігріву використовують радіатори, внутрипідложні конвектора, "теплі підлоги" і "теплі стіни", а так само фанкойли;

Грамотний вибір компоновки системи опалення слід починати з аналізу доступних комунікацій поблизу місця розташування будівлі. Як правило підключення будинку може виконуватися до мережі електропостачання, газової магістралі і міського водопроводу. Залежно від можливості і економічної обгрунтованості підключення до тієї чи іншої мережі вибираємо найбільш оптимальний варіант котельного обладнання-газовий або електричний котел або тепловий насос, як основне джерело тепла і (або) пелетний / дров'яний котел як резервне джерело тепла. Опалювальні прилади в приміщеннях підбираються на підставі розрахунку теплових втрат будівлі, архітектурного та дизайн проекту, і природно грунтуючись на перевагах замовника.

Водопостачання та водовідведення

Такі системи складаються з цілого комплексу устаткування, завдання якого очевидна -фільтрація і подача питної води під потрібним напором і без будь-яких збоїв. Інженери компанії НИКУС виконають грамотний підбір і комплектацію обладнання для безперебійного забезпечення гарячою і холодною питною водою, роботи системи поливу та можливості підключення міні-мийки високого тиску.

Кондиціонування та вентиляція приміщень

Подача чистого повітря з вулиці дуже багато важить для забезпечення комфорту мешканців будинку. Само собою, жоден будинок або квартиру неможливо уявити без якісної і надійної системи вентиляції або кондиціонування. Подібні інженерні системи для будинку реалізують можливість подачі свіжого повітря всередину приміщення, а також забезпечують забір вуглекислого газу і шкідливих домішок, які можуть з'являтися природним чином.

Говорячи про кондиціонування приміщень, слід пам'ятати про виконання найважливіших завдань очищення, охолодження, нагрівання повітря, а також видалення шкідливих бактерій і домішок.

Для забезпечення економної роботи систем вентиляції в проект можуть бути закладені вентиляційні рекуператори тепла, а також енергоефективні інверторні кондиціонери.

Централізоване газопостачання

Природний газ все ще є одним з найпоширеніших джерел обігріву.

Хоча капітальні витрати на обладнання котельні газовим котлом відносно невеликі, експлуатація таких систем, на даний момент, одна з найдорожчих, пов'язано це з щорічно зростаючою вартістю палива. Централізоване газопостачання забезпечує подачу природного газу в обсягах, необхідних для нормальної життєдіяльності.

Ці інженерні системи для будинку є складними комплексами, що включають в себе цілий спектр робіт:

· спеціальне відгалуження, яке підключається до місцевої мережі розподілу і подає газ до житлового об'єкту;

· внутрішньобудинкової газопровід, який відповідає за транспортування і розподіл природного газу всередині будинку або квартири.

Альтернативні джерела обігріву, кондиціювання та електроенергії

Компанія НИКУС активно впроваджує на своїх об'єктах високоефективні і економічні системи обігріву та кондиціонування на базі "теплових насосів" і геліоколекторів, а також фотовольтаїчні системи.

Інженери компанії мають багаторічний досвід розрахунку і монтажу подібних систем, які зможуть істотно знизити експлуатаційні витрати на підтримку мікроклімату в будинку.

Мережі сигналізації і зв'язку

Якими б зручними і надійними були інші системи комунікацій - сигналізація є одним з найважливіших елементів, що забезпечують повноцінну безпеку жителів і майна усередині житла. Для цих цілей розроблені спеціальні системи, які працюють на основі слабкострумових мереж. Таке обладнання споживає зовсім небагато електроенергії - не більше 20 - 25 вольт.

Електропостачання приватних будинків і квартир

Сучасні інженерні системи споруд немислимі без електрифікації. Правильний проект і монтаж такої мережі особливо важливий, адже електрику є запорукою функціонування інших систем, розташованих усередині будівлі. Такі системи складаються з цілого комплексу устаткування і пристроїв, що відповідають за передачу, розподіл і перетворення змінного струму для потреб мешканців.

Основні елементи подібних мереж - лінії електропередач (ЛЕП), спеціальні пристрої для розподілу струму і різне обладнання, яке підвищує ККД функціонування всієї мережі.

split-line-blue

Замовити консультацію

split-line

поле обов'язкове для заповнення

поле обов'язкове для заповнення