https://twitter.com/ https://www.facebook.com/nikus.ua/ +38 (067) 465 52 55 +38 (050) 666 78 85 https://www.instagram.com/nikus.com.ua https://www.google.com.ua/ https://www.youtube.com/

Реконструкція будинків

split-line-blue
Реконструкція будинків
  • Допоможемо правильно підібрати будматеріали, метод реставрації
  • Ми виконаємо весь спектр необхідних робіт з реконструкції
  • Завершимо всі роботи в обумовлені терміни
  • Надамо гарантію на нашу роботу
Замовити послугу

Збираєтесь зробити капітальний ремонт свого житла? Наші фахівці проведуть якісну реконструкцію будинку, враховуючи всі ваші побажання і нюанси вже зведеного об'єкта! При здійсненні ремонтних робіт ми використовуємо найкращі будівельні матеріали від провідних світових брендів, що дозволяє виконати реконструкцію котеджу або заміського будинку за всіма стандартами якості та безпеки. Роботи виконуються «під ключ» - ви замовляєте послуги, обумовлюєте з менеджером деталі реконструкції, решту ми беремо на себе!

Наші фахівці займаються реконструкцією будинків в Києві і інших регіонах країни. Точне дотримання графіку і оптимальна послідовність дозволяє економити особистий час і кошти клієнтів, завдяки чому реконструкція котеджів виконується максимально ефективно:

  • узгодження фронту робіт, огляд технічного стану об'єкта;
  • спільний підбір будматеріалів;
  • вибір методу реконструкції;
  • виконання підготовчих робіт, знесення старих конструкцій;
  • реконструкція будинку, проведення робіт з благоустрою ділянки;
  • здача об'єкту «під ключ»

Працюючи з компанією «НИКУС», ви можете бути впевнені: точна вартість робіт по ремонту будинку або котеджу залишається фіксованою незалежно від коливань валютних курсів! Реконструкція котеджів проводиться із застосуванням власного обладнання та будівельної техніки компанії - ніяких додаткових фірм, підрядників або замовлення непотрібних послуг, тільки якісне і оперативне виконання робіт відповідно до графіку!

Реконструкція будинків і котеджів в будь-якому вигляді!

Реконструкція будинків включає в себе виконання робіт по внутрішній обробці стін, стелі, а також інших видів ремонту приміщень. Наші будівельники оновлять інтер'єр житла, проведуть необхідні комунікації або здійснять заміну старих. Само собою, після закінчення робіт ми вивозимо все будівельне сміття та інші відходи, а також утилізуємо старі елементи фасаду або внутрішньої обробки.

Ми реконструюємо будь-які будинки - і навіть якщо ваш котедж знаходиться в аварійному стані, зателефонуйте менеджеру, і ми запропонуємо оптимальне рішення щодо проведення ремонту! Переглянути уже готові роботи ви можете у відповідному розділі нашого сайту.

Результатом нашої роботи є якісна реконструкція будинку і котеджу (ви можете замовити відразу кілька послуг!) «Під ключ». Впевнені, якість робіт і сучасні дизайнерські рішення не залишать вас байдужим!

split-line-blue

Замовити консультацію

split-line

поле обов'язкове для заповнення

поле обов'язкове для заповнення