https://twitter.com/ https://www.facebook.com/nikus.ua/ +38 (067) 465 52 55 +38 (050) 666 78 85 https://www.instagram.com/nikus.com.ua https://www.google.com.ua/ https://www.youtube.com/

Ремонт "під ключ"

split-line-blue
  • Створимо дизайн-проект приміщення
  • Візьмемо до уваги всі Ваші пропозиції і дамо рекомендації
  • Розрахуємо точний кошторис
  • Виконаємо всі роботи в обумовлені терміни і з гарантією
Замовити послугу

Компанія «НИКУС» - це якісний ремонт квартир і будинків в Києві під ключ. Багаторічний досвід роботи і використання кращих технологій дозволяє нам пропонувати кращі послуги для наших клієнтів, якість яких не залежить від фактичного віку будинку, стану обробки, комунікацій та інших параметрів. Само собою, ремонт будинків і інших житлових об'єктів проводиться після точного обговорення послуг з замовником - інженери і будівельники завжди готові втілити в життя будь-які починання і задумки клієнтів!

Ремонт будинків та квартир під ключ - гарантія якості і доступні ціни!

Гарний, а головне практичний ремонт квартир - послуга, яка користується величезним попитом серед клієнтів компанії «НИКУС». Укладаючи договір про співпрацю, ми обговорюємо кожен пункт майбутніх робіт: будматеріали, необхідність перепланування, кольорова гамма внутрішньої обробки і інші найважливіші «дрібниці». Відразу після цього менеджер підраховує точний кошторис робіт і демонструє приблизний макет того, як буде виглядати ваш будинок, квартира, офіс або котедж після ремонту.

Співпраця з нами займає мінімум часу і зусиль від замовника. Чи потрібен вам ремонт в Києві, або ви хочете провести реставрацію старої квартири або будинку в іншому регіоні країни - просто зв'яжіться з нами, і ремонтна бригада вирушить до вас!

Ми забезпечуємо повноцінну консультативну підтримку на всіх етапах співробітництва, що робить роботу з «НИКУС» максимально зручною:

  • попередній огляд приміщення, узгодження масштабів і термінів робіт;
  • розробка дизайн-проекту (перед ремонтом офісу, котеджу, будинку і квартири);
  • додаткові консультації з замовником, облік побажань і пропозицій;
  • розрахунок точного кошторису реставраційних робіт;
  • виконання трудового договору відповідно до наміченого плану, здача об'єкта.

Ми ремонтуємо будинки, квартири, офіси і котеджі по всій Україні під ключ з гарантією на всі види виконуваних робіт! Гарантійний термін складає 2 роки з дня здачі об'єкта в експлуатацію.

На ділі ж ситуації, пов'язані з гарантією, практично виключені. Ми використовуємо якісні будматеріали, техніку та інше обладнання, що дозволяє робити дійсно красиві і довговічні ремонти, які не вимагають додаткового обслуговування протягом десятків років експлуатації!

Ремонт офісів з «НИКУС» - сучасні рішення і оперативність виконання робіт!

Для облаштування офісів і інших промислових приміщень потрібен особливий дизайн-проект, який передбачає виконання всіх вимог техніки безпеки і дозволяє створити максимально зручні умови для роботи. Архітектори компанії «НИКУС» особливо ретельно ставляться до побажань замовників: ремонт офісів під ключ в Києві виконується лише після повного узгодження всіх робочих моментів.

Якщо ви хочете кардинально перебудувати планування свого офісу, влаштувати класичний Open-Space або ж індивідуалізувати робочі місця співробітників - звертайтеся до менеджера в будь-який зручний час! Відразу після попереднього виїзду фахівців ви отримаєте детальний ескіз перепланування з урахуванням всіх особистих побажань. Само собою, ми проведемо всі необхідні комунікації, відновимо внутрішню обробку офісу і вивеземо все будівельне сміття. Всі роботи виконуються максимально відповідально і в точній відповідності з термінами!

Сучасний і якісний ремонт котеджів - кращий вибір реставрації!

Потрібні досвідчені будівельники які проводять якісний ремонт по Україні? Ми працюємо у всіх регіонах країни), відновлюємо зовнішній та внутрішній стан котеджів і заміських будинків, а також проводимо якісне перепланування, використовуючи виключно перевірені будматеріали, що є максимально вигідним рішенням для клієнтів. Ось чому, співпрацюючи з компанією «НИКУС», ви можете бути впевнені: ремонту в будинку, квартирі, офісі або котеджі не загрожує зрив термінів або раптове збільшення кошторису на виконання робіт! Ще на етапі планування менеджер складає точну документацію на надання ремонтних послуг, а також обумовлює з клієнтом підсумкову вартість, значення якої не змінюється аж до здачі об'єкта «під ключ». І де б вам не був потрібен ремонт, Київ або інше місто, телефонуйте нам!

split-line-blue

Замовити консультацію

split-line

поле обов'язкове для заповнення

поле обов'язкове для заповнення