https://twitter.com/ https://www.facebook.com/nikus.ua/ +38 (067) 465 52 55 +38 (050) 666 78 85 https://www.instagram.com/nikus.com.ua https://www.google.com.ua/ https://www.youtube.com/

Будівництво басейнів, барберю, парканів

split-line-blue
Будівництво парканів
  • Будівництво бассейнів, барбекю та парканів різних типів
  • Гарантія високої якості будівництва і підібраних для нього матеріалів
Замовити послугу

Хочете облаштувати двір свого заміського будинку або котеджу? Компанія «НИКУС» пропонує будівництво басейнів в Києві та інших регіонах України. Ми будуємо басейни по Україні, забезпечуючи повний цикл підготовчих та оздоблювальних робіт: самостійно проектуємо і готуємо котлован, а також здійснюємо якісну внутрішню обробку і підведення комунікацій.

Послуги компанії «НИКУС» виконуються досвідченими проектувальниками і будівельниками, які діятимуть за заздалегідь наміченим графіком робіт. Спектр пропозицій по проведенню оздоблювальних робіт дозволяє облаштувати вашу ділянку дійсно стильно і зі смаком:

  • будівництво басейнів. Проектування проводиться абсолютно безкоштовно!
  • будівництво парканів (Київ та інші регіони країни);
  • будівництво барбекю. Відмінний спосіб облаштування вашого двору!

Всі перераховані послуги виконуються з попередніми виїздом на об'єкт замовника. Ви зможете домовитися з менеджером про зустріч, в ході якої обговорити деталі будівництва, способи підведення комунікацій або будь-які додаткові послуги. Крім того, досвідчений фахівець проведе остаточний підрахунок вартості будівництва, яка залишиться незмінною на всіх етапах робіт!

Будівництво парканів, басейнів і барбекю в Україні під ключ - гарантії якості!

Найважливіший фактор зручності для клієнтів - точне дотримання намічених термінів робіт. Ми забезпечуємо максимально вигідні та прозорі умови співпраці, дотримуючись заздалегідь обумовлену графіком. При цьому зведення паркану, барбекю або ж риття котловану під майбутній басейн виконується без особистої участі клієнта - само собою, у будівельників є весь необхідний інвентар і технічне забезпечення!

Ми будуємо басейни по Україні, Київ на об'єктах будь-якого типу. Якщо ви замовляєте будівництво котеджу або будинку «під ключ», або збираєтесь відреставрувати своє житло, зв'яжіться з нашими фахівцями для замовлення додаткових послуг - вартість робіт буде розрахована з урахуванням ваших персональних побажань по дизайну або іншим характеристикам таких споруд. Крім того, ви зможете домогтися значної економії на встановлення паркану, будівництво барбекю або басейну на вашій ділянці - будівництвом будинку і зведенням таких конструкцій будуть займатися дві окремі бригади, завдяки чому всі роботи будуть виконані максимально ефективно і якісно!

Зведення парканів (Київ та інші регіони країни) - максимум оперативності!

Будівництво паркану - одна з перших робіт, які повинні виконуватися після зведення нового будинку. Наші фахівці можуть поміняти старий паркан або встановити нові огорожі по всьому периметру ділянки. Незалежно від фронту робіт, їх технічної складності або інших нюансів ви можете бути впевнені: зведення нового паркану буде проведено у відповідності з усіма вимогами безпеки і комфорту, а вартість робіт приємно вас здивує! Замовляючи будівництво парканів, ви можете домовитися про матеріали, висоту і інші характеристики огорожі з менеджером.

Будівництво барбекю в Києві під ключ - великий вибір конструкцій і низькі ціни!

Зведення окремого барбекю-комплексу дозволить стильно і зі смаком облаштувати ваш особистий дворик, створивши спеціальну зону для відпочинку і прийому гостей. Крім самого барбекю, фахівці спроектують і встановлять інші елементи, потрібні для приготування їжі. Само собою, при установці мийки будуть підведені всі необхідні комунікації. Ми виконуємо повний спектр робіт - від складання проекту до фінальної обробки зони барбекю. При цьому точне дотримання термінів та інших обумовлених умов гарантовано!

Будівництво басейну з «НИКУС» - класні архітектурні рішення за найкращими цінами!

Проектування басейну виконується в тісній співпраці з замовником - ми враховуємо всі особисті побажання і пропозиції клієнтів. Досвідчені майстри підведуть комунікації, вириють котлован (само собою, для цього використовується сучасна техніка), встановлять басейн і проведуть в ньому всі оздоблювальні роботи. Використання якісних будматеріалів і устаткування дозволяє нам побудувати басейн під ключ в найкоротші терміни. Впевнені - якість робіт приємно вас здивує! А тому, якщо вам необхідно якісне будівництво басейнів та барбекю в Україні під ключ, ми будемо раді допомогти!

split-line-blue

Замовити консультацію

split-line

поле обов'язкове для заповнення

поле обов'язкове для заповнення