https://twitter.com/ https://www.facebook.com/nikus.ua/ +38 (067) 465 52 55 +38 (050) 666 78 85 https://www.instagram.com/nikus.com.ua https://www.google.com.ua/ https://www.youtube.com/

Утеплення покрівлі будинку

split-line-blue

Утеплення покрівлі - дуже важливий етап у будівництві, адже правильне і гарне утеплення - одне з головних умов комфортного проживання в будинку. Це так само важливо і з економічної точки зору, якісне утеплення дає можливість заощадити пристойну суму за рахунок меншої втрати теплової енергії.

Як утеплити дах, щоб істотно знизити втрату тепла Вашого будинку? В першу чергу потрібно правильно підібрати матеріали для утеплення та точно дотримуватися технології монтажу. Правильно утеплена покрівля підвищує теплоеффектівность будинку на 15% і дозволяє перетворити горище в житлове приміщення.

Існує два види покрівлі: плоский дах і скатнапокрівля. У кожної з них є свої вимоги і технологія утеплення.

Теплоізоляція плоскої покрівлі може проводитися як зовні так і зсередини. В першу чергу рекомендується виконати зовнішнє утеплення, а чи є необхідність у внутрішньому утепленні, потрібно визначати за підсумком зимового сезону. Теплоізоляція складається з декількох шарів матеріалів, кожен з яких виконує свою важливу функцію:

  • пароізолляція;
  • утеплювач;
  • гідроізоляційний шар;
  • насипний шар (дренаж і цементно-піщана суміш).

Найзручніше зовнішнє утеплення виконувати з використанням мінеральної вати. Можна так само застосовувати інші жорсткі утеплювачі або пінополістирол. Але при цьому потрібно враховувати що їх не можна використовувати при монтажі покрівельного покриття з високими вимогами до пожежної безпеки.

Утеплення скатного даху виконується по кроквах. Дуже важливо дотримуватися всіх технологій, щоб не допустити помилок, що в підсумку призведе до псування дерев'яних конструкцій. Найчастіше для утеплення покрівлі використовують мінеральну вату, вона є негорючим матеріалом і дуже зручна в монтажі. Але, сама структура вати сприяє накопиченню вологи, що призводить до значного зниження теплоізоляційних властивостей матеріалу, а з часом і до гниття елементів кроквяної конструкції. Тому дуже важливо при створенні утеплення передбачити якісну пароізоляцію, гідроізоляцію та вентиляцію покрівельного пирога.

Монтаж утеплювача скатної покрівлі виконується з боку горища. Обов'язково перевіряється стан крокв, а також обробляються вогнебіозахисним складом всі дерев'яні конструкції.

Пиріг скатної покрівлі складається з:

  • гідробар'єру;
  • теплоизолятора;
  • пароізолятора;
  • фінішного покрівельного покриття;
  • внутрішнього оздоблення.

Циркуляція повітря створюється за рахунок спеціальних продухів, один з яких розташовується в звісі даху, а другий під коником. Для цього створюються повітряні прошарки, які забезпечують якісний повітрообмін. Такі прошарки залишають між підкровельною гідроізоляцією і покрівельним покриттям, утеплювачем і гідробар'єром, пароізоляцією і внутрішньою обшивкою.

Замовити консультацію

split-line

поле обов'язкове для заповнення

поле обов'язкове для заповнення