https://twitter.com/ https://www.facebook.com/nikus.ua/ +38 (067) 465 52 55 +38 (050) 666 78 85 https://www.instagram.com/nikus.com.ua https://www.google.com.ua/ https://www.youtube.com/

Цементно-піщана черепиця

split-line-blue

Протягом досить довгого періоду часу під терміном "натуральна черепиця" мається на увазі, як традиційна дуже поширена глиняна керамічна черепиця, так і цементно-піщаний різновид даного покрівельного матеріалу. Крім свого вкрай привабливого зовнішнього вигляду вона виступає в якості надійного захисного елемента для даху будинку, що відрізняється своєю міцністю, легкістю і довговічністю експлуатації.

Цементно-піщана черепиця не обпалюється і виготовляється з наступних компонентів:

  • натурального кварцового піску;

  • цементу;

  • пігментів (в основі яких оксид заліза).

Якість залежить від використовуваної сировини і технологій виробництва. Колір черепиці визначається спеціальними барвниками. Вони додаються в бетонну масу (тому друга її назва - бетонна). Ці барвники стійкі до сонячних променів і не впливають на міцність черепиці. Після процесу формування, поверхня черепиці покривається спеціальним складом, який ущільнює бетон і покращує зовнішній вигляд плиток. Цементно-піщана черепиця дуже добре поглинає шум під час вітру або дощу.

Цементно-піщана черепиця - це завжди сучасний першокласний покрівельний матеріал, який ідеально поєднує в собі відмінну якість і доступну вартість.

Замовити консультацію

split-line

поле обов'язкове для заповнення

поле обов'язкове для заповнення